Prosil si o poslednú šancu a odmietla ťa. Čo robiť?

od | jan 21, 2018 | Ako získať späť ex | 6 komentáre

Čo ti napadne, keď si máš predstaviť niekoho, kto o niečo prosí?

Ja si predstavím patetického chlapíka, ktorý kľačí na kolenách a plače.

Keby som si ja kľakol a začal ťa prosiť, aby si si kúpil moju knihu, urobil by si to?

Som super chlapík a bude to fungovať!

PROSÍM!

Inak, myslím to vážne. Moju si môžeš zakúpiť na tomto odkaze.

Ale dosť srandy.

Vážne, o čo som sa snažil?

Začal som žobrať, neponúkol som ti žiadnu hodnotu a chodil som okolo horúcej kaše. Prečo sa tu ale strápňujem? Snažím sa ti ukázať, že prosenie naozaj nefunguje, ani vo vzťahu. Vlastne..je to jedna z najväčších chýb, aké môžeš pri snahe získať späť tvoju ex spraviť.

Inak, keď som zakladal svoju stránku, robil som to z dvoch dôvodov:

  • Aby som pomohol mužom získať späť ich ex
  • Aby som pomohom mužom zbaviť sa myšlienok na ich ex

Väčšina mužov na tejto stránke chce ale to prvé a preto som sa na nich začal sústrediť. Ak sa snažíš vyrovnať s rozchodom a zabudnúť, táto stránka nie je pre teba.

Každopádne, v tomto článku ťa naučím nielen to, čo si tvoja ex myslí, keď ju prosíš, aby sa k tebe vrátila, ukážem ti aj konkrétny plán, vďaka ktorému ju môžeš napriek všetkému ešte získať.

Si ako komár?

Nemusím ti vysvetľovať, čo je komár. Ten nechutný hmyz, ktorý ti v noci lieta okolo ucha a nedá ti pokoj, aby si sa ráno zobudil celý doštípaný.

A čo ak ti poviem, že si pre svoju ex to isté, čo je pre teba tento komár? Verím, že to chápeš, no poďme si to aj tak rozobrať.

Ako vyzerá také bežné prosenie o návrat? Povedzme, že si to skúšal cez správy. Najčastejšie to vyzerá asi takto:

Ty: Prepáč mi to všetko. Môžme sa o tom porozprávať?

Ty: Poďme na kávu, veď náš vzťah bol skvelý. Nezahoďme to.

Ty: Chodia ti vôbec moje správy?

Ty: Prosím láska. Potrebujem ťa. Nechcem aby to skončilo.

Poďme sa teraz pozrieť na to, čo si tvoja ex o týchto správach myslí.

  1. správa – Nič vážne. Napísal si jej a ona vie, že ti je to celé ľúto. Neberie to príliš vážne, no za hlupáka ťa ešte nemá.
  2. správa – Tu začína sranda. Tu totiž pochopí, že to nebude také jednoduché. Možno ťa ďalej ignoruje, možno ti odpíše, že sa s tebou vidieť nechce. Začínaš ju štvať, no vyslovene otravný ešte nie si.
  3. správa – V tomto momente si ako ten otravný komár. V tejto chvíli ju akoby prvýkrát potrestáš uštipnutím, pretože ťa ignorovala.
  4. správa – Vitaj v meste otravných komárov. Obyvatelia – TY.

Môže prosenie vôbec fungovať?

Odpoveď na otázku nie je úplne jednoznačná. Dovoľ mi príklad:

Povedzme, že máš dieťa a idete do hračkárstva. On alebo ona zbadá hračku a začne ťa prosiť. Aby si mal pokoj, kúpiš ju.

Pokiaľ však ide o vzťahy, to je o niečom úplne inom. Nepoviem ti, že je tvoja šanca 0%, no je extrémne nízka a preto je prosenie to najhoršie, čo môžeš urobiť.

Predstav si dobu, keď ľudia žili v jaskyniach. Si muž a si zamilovaný do ženy vodcu kmeňa. Tohoto vodcu však pri poslednej akcii zožral dinosaurus a jeho žena je tak zrazu voľná. Čo urobíš? Prídeš za ňou a budeš ju prosiť, aby to s tebou skúsila? Alebo skrotíš toho dinosaura a na jeho chrbte ovládneš celý svet? Čo myslíš, že zafunguje lepšie?

Hoci sme sofistikovanejší ako títo ľudia, v zásade sa v našom podvedomí nič nezmenilo.

Prečo ženy nepovažujú prosenie za atraktívne?

Je to veľmi jednoduché a vo svojom prémiovom programe o tom hovorím pomerne veľa. Ľudia sú priťahovaní k tomu, čo nemôžu mať.

Povedzme, že sú dvaja muži, ktorí túžia po rovnakej žene. Títo muži sú úplne rovnakí, rovnako vyzerajú, majú rovnakú prácu, rovnako sa správajú. Akoby boli klony. Jediný rozdiel medzi nimi je, že jeden sa snaží ženu uprosiť, aby s ním išla na rande.

Čo myslíš, ktorého si žena vyberie? Samozrejme že toho druhého.

Prečo?

Pretože to je muž, u ktorého nemá istotu, že ho môže mať. A preto je pre ňu zaujímavejší.

Prosenie demonštruje to, že ťa tvoja ex môže mať hocikedy. A tak to s ňou budeš mať tak desaťkrát ťažšie.

Druhý dôvod, prečo prosenie nefunguje

Na začiatku článku som ťa prosil, aby si si zakúpil môj prémiový program Vzťahový reštart. Fungovalo to?

Zrejme nie.

Prečo?

Pretože pri predaji prosenie nefunguje. Dovoľ príklad.

Predstav si všetky tie reklamy v TV. Povedzme, že taká Alza s tým otravným mimozemšťanom má v ponuke televízor. Tento zelený mužík ťa nezačne na kolenách prosiť, aby si si ten televízor kúpi. Miesto toho ti povie, prečo je tento televízor skvelý a prečo ti do života prinesie hodnotu.

Vezmi si mňa. Nemám doktorát z psychológie, no o vzťahoch niečo málo viem. Pomohol som stovkám párov na celom Slovensku. Keď si však navštívil moju stránku, vyskočil na teba môj prémiový program? Nie, miesto toho si tu našiel desiatky článkov, ktoré sú plné hodnotných rád. Ty sám sa už musíš rozhodnúť, či máš záujem o nadštandard.

Viem, že porovnávať predaj a vzťahy je trochu zvláštne. No s takýmto prístupom môžeš svoje šance radikálne zvýšiť. Ako? Tak, že ťa naučím, ako sa svojej ex „predať“.

Ako sa predať svojej ex

Čaká ťa pomerne ťažká úloha. Pokúsiš sa „predať“ niekomu, kto si ťa „kúpil“ už v minulosti.

Takto. Randili ste spolu. To znamená, že do teba investovala svoj čas a emočný kapitál. Čas a emócie sú v tomto prípade ekvivalent peňazí.

Investovala do teba ako do produktu. Pochopil si?

No rozišli ste sa, čo znamená, že ťa v podstate vrátila do obchodu, pretože si nesplnil jej očakávania. A teraz jej potrebuješ tento produkt znova predať.

Už chápeš, prečo je to také ťažké? Aký je najlepší spôsob, aby si ťa znova kúpila?

Nuž, čo môžeš urobiť je to, že rovnaký produkt zabalíš do lepšieho obalu a budeš ho prezentovať iným spôsobom.

Mám pre teba dosť blbý príklad, ale aspoň ti to ľahšie vysvetlím. Keď si ťa naposledy tvoja ex kúpila, bol si pivo. Ochutnala, nechutilo, vrátila.

Potom si však narazil na môj blog a premenil si sa na víno.

Chutnejšie…

Sofistikovanejšie…

A niečo, čo chce mať pri sebe, keď je večer doma sama.

Ako túto premenu dosiahnuť? Obzvlášť po tom, čo si sa jej snažil znova nanútiť pivo?

Stratégia predaja seba samého

Pre tento prípad som vymyslel veľmi účinnú stratégiu.

Si pripravený? Poďme na to!

1. Vymaž spomienky

Videl si film Muži v čiernom?

Ak áno, pamätáš si takú železnú paličku, ktorou vymazávali ľuďom spomienky? Nebolo by super také niečo mať a použiť to na tvoju ex?

Poviem ti to takto, železnú paličku pre teba nemám, no poznám techniku, ktorou môžeš jej negatívne spomienky na teba čiastočne zmazať.

Volá sa to pravidlo nulového kontaktu.

Ak nevieš, čo je pravidlo nulového kontaktu, odporúčam ti pozrieť sa na môj program Vzťahový reštart.

Ale v skratke:

Pravidlo nulového kontaktu je špecifické časové obdobie (21 až 45 dní), počas ktorých budeš totálne ignorovať tvoju ex.

Iste sa pýtaš, ako ti to má pomôcť. Nuž, prosil si ju, aby sa k tebe vrátila. Preto očakáva, že to budeš robiť aj ďalej. Keď sa to však nestane, začne premýšľať.

„Prečo prestal? Nemal prestať. Čo sa deje?“

Jej spomienka, v ktorej si ako ten, ktorý ju prosí, začne pomaly miznúť. Keď jej totiž napíšeš, vždy si bude myslieť, že ju čoskoro začneš prosiť. Každý tvoj kontakt bude považovať za tvoju patetickú snahu.

Keď ju však prestaneš kontaktovať, táto korelácia, toto spojenie zmizne.

2. Zmeň obal

Keď moji konkurenti hovoria o pravidle nulového kontaktu, hovoria zvyčajne o tom, ako sa nejakým zázrakom tvoja ex sama ozve a všetko bude v poriadku. Keby som povedal, že sa to nedeje, tak by som klamal. Ale dá sa to robiť aj lepšie.

Ľudia, ktorí ignorujú svoju ex, totiž majú obrovskú príležitosť.

Poďme sa baviť o zmene obalu.

Ak ignoruješ svoju ex, znamená to, že o tebe nebude 21 až 45 dní počuť. To znamená, že ťa nebude vidieť, rozprávať sa s tebou, nič.

Čo by si mal počas tohoto času robiť? Sedieť a trhať kvietky?

To totiž tvrdí moja konkurencia.

Ja nie.

Chcem, aby si drel. Chcem, aby si bol na seba tvrdý a zmenil obal ta, ako sa len dá. Ako? Sústreď sa na 3 piliere príťažlivosti.

3 pravidlám príťažlivosti sa podrobne venujem v mojej knihe Vzťahový reštart.

V skratke, 3 piliere príťažlivosti sú tri oblasti tvojho života:

  • Zdravie
  • Vzťahy
  • Bohatstvo

Toto sú tri oblasti, ktoré musíš vo svojom živote zlepšiť za toto časové obdobie tak, ako je to len možné. Choď cvičiť. Behaj. Podnikaj. Pracuj. Stretávaj sa s novými ľuďmi. Obnov staré kontakty. Jednoducho povedané, urob zo seba čo najlepšieho muža.

3. Reťaz hodnoty

Toto nie je nová a prevratná technika. Je to niečo, čo najväčšie firmy využívajú už dávno. Znie to zložito, no v zásade je to veľmi jednoduché. Je to o metóde komunikácie.

Najskôr využiješ najmenej rizikovú formu, čo sú správy. Postupne sa však prepracuješ do stále rizikovejších metód – telefonáty, stretnutia.

Znamená to, že cez textové správy buduješ príťažlivosť, až kým jej máš toľko, že sa presunieš k telefonátom. Tam tento proces zopakuješ, aby si sa posunul k osobnému stretnutiu. A tam to zase zopakuješ, aby si sa dostal k romantickému osobnému stretnutiu, kde sa pokúsiš predať.

Si zvedavý, ako presne na to? Nuž, musíš si tieto informácie kúpiť.

Toto je môj spôsob, ako ti ukázať hodnotu môjho produktu.

4. Vytrvalosť

Ani toto nie je nič revolučné. Ak si sa dostal až sem, chcem ťa len trochu motivovať, lebo si už odviedol kus dobrej práce.

Vieš, často mi píšu ľudia, aby som im pomohol. A bol tu jeden muž, ktorý bol fakt zúfalý. Rád ľuďom pomáham, no na tomto chlapíkovi bolo asi niečo zvláštne, alebo som mal len špeciálnu náladu, preto som sa mu venoval viac než som zvyknutý.

Aby som to skrátil, svoju ex získal späť. Toto bola jeho správa:

„Martin, si pán! Všetko vyšlo! To rande bolo úplne geniálne, stále mi opakovala, ako super vyzerám a že ju fascinuje, ako som sa dokázal zmeniť. Pozerala na mňa, akoby zo mňa chcela strhnúť šaty. No..a sme teda opäť spolu a dohodli sme sa, že si spravíme menšiu dovolenku. Ani neviem, ako ti dostatočne poďakovať.“

Vieš, čo mu ale najviac pomohlo získať jeho ex späť? Okrem mojich rád?

Nebolo to žiadne tajomstvo, ani žiadna špeciálna taktika. Bola to jeho vytrvalosť.

Veľa mužov to vzdá, než vôbec dostanú šancu. A to je obrovská škoda. Pretože vyhráva vytrvalosť. Tento muž poctivo nasledoval všetko, čo som mu hovoril a bojoval až do konca.

Totiž, práve vytrvalosť je to, čo robí dobrého predajcu výnimočným…

 

Máš ešte šancu získať späť tvoju ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…