Ako získať späť tvoju ex s pomocou textových správ

od | máj 21, 2017 | Ako získať späť ex | 18 komentáre

Vitaj v mojej ultimátnej príručke k textovým správam.

Prvá vec, ktorá mi pred písaním napadla, bolo to, či sa už niekto tejto téme tak podrobne venoval. Spravil som si prieskum a zistil som, že nie. Našiel som síce rôzne články, no žiadny nepokrýval všetky aspekty. Preto som sa rozhodol, že to spravím sám.

Cieľom tohoto článku je teda naučiť ťa všetko o textových správach.

Než začneme, potrebujem ti povedať niečo dôležité

Mnohí z Vás na moju stránku prídu s cieľom získať návod, ako získať späť expartnerku krok za krokom.

Problém však je, že dosiahnúť také niečo je zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšľanie, správny plán a niekedy aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné.Môj návod, ako získať späť bývalú priateľku obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu „ako ju získať späť“, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

A teraz k téme.

Kedy je najlepší čas ozvať sa svojej bývalej priateľke?

Mnoho mužov robí túto chybu. Možno si už počul, že keď sú emócie vo výšinách, logika je úplne dole. Dovoľ mi teda otázku.

Myslíš si, že tvoja bývalá počas procesu rozchodu premýšľala logicky?

Samozrejme že nie.

Takže ako to väčšinou dopadne, keď muž zasype ženu tesne po rozchode správami? Nie dobre. Z mojej skúsenosti sú najčastejšie tieto tri scenáre.

  • Muž začne spamovať žene schránku a ona si začne myslieť, že chodila s psychopatom
  • Muž začne žene posielať správy plné hnevu a urážok, čím si výrazne zníži šance, že ju získa späť
  • Muž začne žene posielať prehnane emotívne správy a začne doslova „žobrať“ o druhú šancu, čím ju takisto odradí

Spamovanie bývalej

Poznáš ten pocit, keď ti neustále vypisuje niekto, o koho proste nemáš záujem?

Tak presne tak sa teraz cíti tvoja ex.

Ženy milujú, keď je o ne záujem. No má to určité hranice. A 20 správ po sebe, to už akosi nefunguje.

Prehnaná snaha je zabijak príťažlivosti, vyhni sa tomu.

Nahnevané správy

Na tejto stránke si predpokladám preto, že ju chceš získať späť.

Tak mi teda vysvetli, prečo niekto, kto chce získať svoju bývalú, posiela do jej schránky správy plné urážok.

Než sa urazíš, dovoľ mi dovysvetliť ti to. Nesúdim ťa. Viem aké to je. Sám som v hneve povedal tisíc vecí, ktoré som tak ani nemyslel. No ľudia fungujú nejakým spôsobom. Priťahujú ich veci, pri ktorých sa cítia dobre.

Tak ako tvoja ex. Ak si s tebou asociuje nepríjemné pocity, máš oveľa menšie šance získať ju späť.

Žobranie o druhú šancu

Aká žena podľa teba vidí muža, ktorý u nej žobre o šancu, ako príťažlivého?

Možno pár výnimiek je, no drvivá väčšina žien chce, aby boli muži…no muži. A muži nežobrú. Majú nejakú dôstojnosť a sebaúctu.

Koniec koncov, tento článok je práve o tom, ako cez správy maximalizovať tvoje šance. Tak sa týmto trom typom konania vyhni a prečítaj si, čo naozaj platí.

Naučím ťa dokonca to, ako ovplyvniť tvoju ex tak, že si bude myslieť, že jej návrat k tebe je vlastne jej nápad a ty si ju nijakým spôsobom neovplyvnil.

Poďme teda ďalej.

(Už naozaj) Kedy je najlepší čas ozvať sa svojej bývalej priateľke?

Intenzívna konverzácia s tvojou ex po rozchode nie je dobrý nápad. BODKA. Vlastne si myslím, že je to jedno z najhlúpejších rozhodnutí, aké môžeš urobiť. Ale áno, teraz so mnou možno súhlasíš, no v danej situácií ťa veľmi ľahko môžu ovládnuť emócie a môžeš sa prestať ovládať. A to nechceme.

Jednoducho prijmi fakt, že je lepšie dočasne ženu ignorovať, pretože to zvyšuje tvoje šance.

Toto pravidlo rozoberám často a je v podstate základným kameňom celej filozofie.

Volá sa pravidlo nulového kontaktu a je to obdobie trvajúce 21, 30 alebo 45 dní, kedy tvoja ex pre teba prakticky neexistuje – nemôžeš jej písať (ani odpisovať), volať (ani zdvíhať) ani rozprávať sa s ňou.

Ignorovať ju, keď sa ju snažím získať? Čo je to za blbosť?

Jednoducho.

Predstav si, že sa rozhodneš svoju ex ignorovať 21 dní.

Po šiestich dňoch ti napíše niečo jednoduché, niečo ako „ahoj“. Nasledujúcich pár hodín bude neustále sledovať svoj telefón, no odpoveď jednoducho nepríde. Naštve sa a rozhodne sa vrátiť ti to. Našťastie sú ženy emotívne stvorenia a asi za týždeň sa ozve znova. Už to nebude niečo jednoduché, naopak niečo emotívnejšie. Bude ťa to lákať odpísať, no musíme sa držať plánu.

Neodpíšeš ani na to a začne byť sklamaná. Sľúbi si, že ti už v živote nenapíše, čo ti možno dá aj najavo. Ale neboj sa, ako som povedal, ženy sú emotívne.

Napriek jej slovám hrozne túži, aby si sa jej ozval. Začína cítiť bolesť, ktorú môže napraviť jediná vec na svete – TY.

A v tomto bode sa ozveš.

Čo je cieľom textových správ?

Jednu vec ti potrebujem objasniť. Aj keď je tento článok o správach, jeho cieľom je čiastočne ťa naučiť, ako získať svoju ex späť. Prečo čiastočne? No pretože ju len cez správy nezískaš. Teda s najväčšou pravdepodobnosťou nie.

Bude to chcieť aj nejaký ten telefonát, aj nejaké to osobné stretnutie. To len aby sme si ujasnili, čo máš od tohoto článku očakávať.

Vieš, po aplikovaní pravidla nulového kontaktu pokračuje plán troma fázami. Prvá sú správy, druhá telefonáty, tretia osobné strenutie. A v tomto článku sa budeme venovať len tej prvej.

Ciele sú dva. Vybudovať príťažlivosť pomocou správ a dosiahnuť prechod od správ k telefonátom, aby si sa neskôr snáď dostal aj do poslednej fázy (osobné stretnutie).

Základy textovej komunikácie

Než sa dostanem ku konkrétnym taktikám, naučím ťa pár základov. Prvá vec, ktorej sa budeme venovať? Počet slov v správach!

Počet slov

Mám pre teba otázku. Myslíš si, že na dĺžke tvojich správ záleží? Odpoveď nie je jednodznačná. No na dĺžke správ proste niečo je. Povedzme že jej napíšeš správu s dĺžkou 25 slov a ona ti odpíše jednoslovne. To o niečom svedčí. Počet slov je jednoducho indikátor záujmu. Áno, možno bola zaneprázdnená alebo nemala čas, no ak je tento trend vo vašej konverzácií dlhodobý, mal by si si dať pozor.

Jedna jednoslovná odpoveď teda tragédiou nie je, no všeobecne znamená, že čím dlhšie správy, tým väčší záujem. Mal by si sa o to snažiť.

Rýchlosť odpisovania

Je zaujímavé, že o tomto príliš veľa ľudí nehovorí. Všetci riešia to, čo presne napísať, no ja sa na veci snažím pozerať ako na celok. Preto ti teraz vysvetlím, prečo na rýchlosti odpisovania záleží.

Opäť, to ako rýchlo odpisuje je v mnohých prípadoch v korelácií s tým, aký veľký je jej záujem o teba.  Ak odpíše raz za pár hodín, asi nie si úplne na dobrej ceste. No ak odpisuje okamžite, niečo robíš dobre.

Nie je to žiadna raketová veda, toto je podľa mňa jasné každému, kto vlastní mobil.

Otázka je skôr, ako sa to dá chápať a využiť v kontexte našej snahy získať bývalú späť.

Vieš, je dosť možné, že kedysi si bol jej priorita. Číslo jedna pred všetkými jej kamarátkami. Myslíš si však, že sa to po rozchode nezmenilo?

Nuž, závisí aj na vážnosti rozchodu. Ak bol vážnejší, možno o tebe nebude chcieť ani počuť. V mnohých prípadoch však s odpoveďou nebude váhať.

Ako využiť tieto vedomosti vo svoj prospech?

Čo myslíš, že je pre teba lepšie?

Odpisovať jej okamžite?

alebo

Pomaly budovať napätie, aby si si bol istý, že odpíše okamžite?

Ja mám jasno.

Existuje jeden spôsob, ako dosiahnuť okamžité odpovede. A paradoxne to súvisí s tým, ako rýchlo odpisuješ ty. Najlepší spôsob, ako dosiahnuť rýchlu odpoveď, je totiž odpisovať pomaly.

Na papieri to znie dobre, čo povieš?

V realite to je ale komplikovanejšie, keďže bojuješ hneď na dvoch frontoch. Prvý boj je, že aby to fungovalo, musí byť vtiahnutá do konverzácie. Druhý boj je čisto o tebe. Chce to disciplínu, zvládnuť to a neodpísať, keď ju tak veľmi chceš späť.

Ako teda táto stratégia funguje?

Prvým cieľom je teda vtiahnuť ju do konverzácie. Keď sa ti to podarí, budeš musieť trpezlivo čakať na jednu konkrétnu správu. Musí ju napísať ona a musí sa v nej emocionálne otvoriť/musí to byť niečo, kde bude veľmi túžiť po tvojej odpovedi.

Sleduj aj dĺžku správ. Čím je správa dlhšia, tým je väčšia šanca, že bude vhodná.

Povedzme že si takú správu dostal. Vtiahol si ju do rozhovoru a ona ti napísala dlhú správu, kde sa emocionálne otvorila. Až ju máš, ignoruj ju. 30-60 minút.

Prečo?

Pretože takto sa buduje napätie. Neustále bude kontrolovať telefón a čakať na tvoju odpoveď. Keď konečne príde, bude nadšená.

A vtedy si uvedomí, ako veľmi ťa chce počuť. Odteraz môžeš odpisovať rýchlejšie. A presne takto sa využíva teória rýchlosti odpisovania v náš prospech.

Kedy ukončiť konverzáciu

Stalo sa ti, že si niekomu niečo napísal a veľmi si túžil po odpovedi?

Po piatich minútach si išiel zošalieť. A po 30 minútach si upadal do depresie.

Snažím sa povedať to, že ak si v tejto situácií, chceš proste viac. A tento koncept sa pokúsime využiť.

Pokúsime sa ukončiť konverzáciu v tom momente, ktorý nám zaručí, že bude chcieť viac.

Prečo chceme, aby chcela viac?

Tento koncept nemám z vlastnej hlavy. Je to niečo, čo ma v mladosti naučili všetky dievčatá, ktorá ma odmietli. Každá jedna z nich toto pri mne dosiahla.

Ak ukončíš konverzáciu s tvojou ex v správnom momente, vieš čo sa stane?

  1. Bude netrpezlivo čakať na ďalšiu správu
  2. Keď jej neskôr napíšeš, odpíše veľmi rýchlo
  3. Získaš moc. Čo tým myslím? Ak si jediná vec, ktorá môže uspokojiť jej emocionálny hlad, máš všetko vo svojich rukách

Ako dosiahnuť, aby chcela viac?

V prvom rade si musíme byť istí, že do konverzácie investuje svoju energiu. Ako to zistiť? Jednoducho. Prečítaj si ešte raz o rýchlosti odpisovania a dĺžke správ.

Ide proste o to, aby bola do konverzácie emocionálne vtiahnutá. Je tu však jeden háčik. Rýchlosť odpisovania a dĺžka správ síce môžu veľa napovedať, nemusí to však v zásade znamenať, že to tak je. Ako si byť teda istý?

Pravdou je, že neviem.

Najlepšia rada, ktorú ti môžem dať, je pokúsiť sa to vycítiť. Všímať si, či odpisuje emotívne, či do konverzácie vkladá svoje pocity. A v najlepšom bode konverzácie, to znamená:

  • Keď dostaneš správu, ktorá má veľa slov (25-60)
  • Odpíše ti rýchlo (do 5 minút)
  • A obsahuje jej pocity (to, čo musíš vycítiť)

..ukončíš celý rozhovor. Ak spravíš všetko tak, ako som napísal, bude chcieť viac.

Ešte však potrebujem vypichnúť jednu vec. Pocity sú pozitívne alebo negatívne. NIKDY neukončuj konverzáciu, pokiaľ je reakcia negatívna, hoci to nemusí súvisieť s tebou. Chceš, aby si ťa asociovala s príjemnými pocitmi.

Možno to celé vyzerá jednoducho, no je to ťažšie ako sa zdá.

Štyri typy odpovedí, ktoré môžeš dostať

Existujú všeobecne štyri typy odpovedí, ktoré ti môže ex poslať. Poďme sa na ne pozrieť, aj s riešením, ako na ne reagovať.

Pozitívna odpoveď

Samozrejme že najlepšia odpoveď, akú môžeš dostať, je pozitívna. Vyzerá to nejak takto:

 

 

Tu nie je moc o čom. Napíšeš jej a ona odpíše jednoducho pozitívne. Je to milé, povzbudzujúce a vzbudzuje to úsmev na perách. Ak dostaneš takúto správu od svojej ex, je to ako požehnanie.

Pretože každá jedna pozitívne ladená správa ťa o centimeter posúva bližšie k tvojmu cieľu – získať ju späť.

Ak takúto odpoveď dostaneš, nekomplikuj to. V zásade máš vždy dve možnosti – rozvíjať konverzáciu alebo ju ukončiť. Osobne som fanúšik rozvíjania. Jediný moment, kedy by si mal konverzáciu napriek pozitívnej reakcii ukončiť, je po prvej správe po aplikovaní nulového kontaktu.

Neutrálna odpoveď

Tu to zase nie je komplikované na vysvetlenie. Pošleš správu a príde suchá, neutrálna odpoveď.

Ťažko sa to vysvetľuje, tak tu je príklad:

 

 

Najväčšou výzvou pri takejto správe je zistiť, či je správa naozaj neutrálna, alebo je neutrálna len naschvál.

Pochopiteľne, ak si píšete už nejakú dobu bez vážnejších výkyvov a zrazu ti odpíše jednoslovne, nič to neznamená. Ak je to ale reakcia na tvoju prvú správu, niečo je zle. Odporúčam ti dať si odstup a s odpoveďou sa neponáhľať. Pokojne si na ňu nechaj 2-24 hodín.

Negatívne odpovede

Takúto odpoveď dostať nechceš. Čo k tomu opäť dodať?

Ak si takúto odpoveď dostal, niečo si urobil zle. Alebo je tvoja bývalá šialenec.

Ako negatívna odpoveď vyzerá?

 

 

Ups..

Ak dostaneš takúto odpoveď, máš čo robiť. Negatívne odpovede zvyčajne súvisia s tým, aký vážny rozchod bol. Čím horší rozchod, tým horšia odpoveď.

Počul si však výraz: Čas zahojí všetky rany?

Pokúsime sa to využiť. Mnohí muži robia chybu, že po negatívnej odpovedi stratia hlavu a začnú sa správať neprístojne.

Nesúdim ťa, chápem to. No treba sa nad tie pocity povzniesť a urobiť to, čo treba. Ak teda dostaneš negatívnu odpoveď, ospravedlň sa, že si rušil a ďalej jej nepíš.

Neboj sa, znova jej napíšeš po určitom čase, keď emócie ochladnú.

Je však ešte jeden horší typ odpovede ako negatívna.

Žiadna odpoveď

Aj žiadna odpoveď je odpoveď. A podľa môjho názoru je to tá najhoršia.

Samozrejme, ak si píšete celé hodiny a zrazu neodpíše, v zásade to nič nemusí znamenať. Ak však neodpíše na prvú správu po 21 – 30 dňoch, o niečom to hovorí.

 

 

Čo robiť v takom prípade?

Hlavne žiadnu paniku. Mnohí muži si myslia, že je to koniec sveta. Ale nie je. Veď sa pozri z okna, nič vážne sa nedeje. Áno, ignorácia je nanič, no zároveň ti vysiela dva signály.

  • Tvoja bývalá potrebuje viac času, daj jej ho.
  • Potrebuješ jej napísať lepšiu správu.

Zhodou okolností je o bode 2 ďalšia sekcia článku.

Prvá správa po nulovom kontakte

Ak si spravil všetko tak, ako som ti odporúčal (aplikoval si pravidlo nulového kontaktu), tvoja prvá komunikácia s tvojou ex bude cez textové správy.

Prečo myslíš, že práve cez správy a nie napr. cez telefonát?

Pretože pri správe máš väčšiu šancu na odpoveď. Navyše, telefonát po 3-4 týždňoch ignorácie môže nepríjemne zaskočiť.

Som síce fanúšik prekvapení, no nie v tomto prípade.

Ozaj a určite nezabúdaj, že cieľom správ je dosiahnuť prechod na telefonáty a neskôr na rande. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme vybudovať nanovo dôveru. A to všetko vo veľmi pozvoľnom tempe.

Ako by teda mala vyzerať správa po období nulového kontaktu?

Mala by byť taká dobrá, že je na ňu nemožné neodpísať.

Pokiaľ ide o prvú správu, jediným cieľom je, aby prišla pozitívna odpoveď. Musí byť tak skvelá, že tvoja ex jednoducho bude musieť odpísať. A zároveň to nemôžme unáhliť ničím prehnane emotívnym. Nezabúdaj, že na to potrebujeme ísť pomaly.

Preto sa potrebuješ vyhnúť týmto témam:

  • váš predchádzajúci vzťah
  • čokoľvek nepríjemné
  • čokoľvek kontroverzné
  • ak má priateľa, tak on

Tak o čom hovoriť? Z mojej skúsenosti je najlepšie prísť s niečím, čo ti ju pripomína. Povedzme že máte spoločný obľúbený seriál.

 

 

Milá, nevinná správa. A dosť dobrá na to, aby odpísala. (Nič nezaručujem, každá žena je iná, ide len o maximalizáciu našich šancí)

Tak či tak, ak neodpíše, neboj sa. Prvá vec, ktorú musíš určite v takomto prípade urobiť, je počkať minimálne týždeň. A po siedmych dňoch prídeš s ešte silnejším kalibrom, na ktorý odpíše 95% žien.

 

 

Neviem či existuje niekto, komu by som na toto neodpísal. Je v našej ľudskej povahe očakávať vždy najhoršie.

Ak teda napíšeš takúto správu, možno jej ako prvé napadne niečo typu: Podvádzal ma?

Áno, je to trochu krutá hra, no hráme o veľa. Možno jej to spôsobí nepríjemné pocity, no minimálne si uvedomí, že jej na tebe vlastne záleží. A o to nám ide.

Až odpíše, ignoruj ju tak 30 minút. Malo by to byť dosť času na to, aby sa začala zožierať. A čo potom?

Čo jej napísať?

Nemalo by to byť ani kontroverzné, ani príliš emotívne. No malo by to byť opäť dosť zaujímavé na to, aby odpísala.

Niečo ako:

 

 

A tak ju po počiatočnom šoku upokojíš. Uľaví sa jej. Bude sa cítiť príjemne. Máme čo sme chceli.

Kedy ukončiť konverzáciu?

Povedzme teda, že si dostal svoju odpoveď.

Stále tu však leží jedna otázka: Kedy túto konverzáciu ukončiť?

Odpoveď: Čo najskôr.

Malá konverzácia nikoho nezabije. No tým myslím tak 2-3 správy. Potom však je čas rozhovor ukončiť.

Naozaj čím skôr, tým lepšie. Nezabúdaj, že celý tento proces je otázka týždňov až mesiacov, nie hodín. Nikam sa neponáhľame. Ver mi, ak budeš trpezlivý, tvoje šance budú násobne väčšie.

Vybudovanie dôvery

Po prvom kontakte by si mal pár dní počkať a následne presunúť svoju snahu na budovanie dôvery.

Spomeň si, ako ste sa spoznali. Keď ste ešte nerandili, len ste sa rozprávali. Predpokladám, že budovanie dôvery bolo jednoduché. Nevedeli ste o svojej minulosti nič, takže to išlo ako po masle.

Teraz ste však po rozchode, čo celú vec značne komplikuje. A myslím to vážne, tento faktor rozhodne nepodceňuj.

Ako sa však cez túto prekážku preniesť?

Pomaly..

Väčšina mužov to pokašle, pretože sa príliš ponáhľajú.

Nestane sa to za noc, no ak na to pôjdeš postupne, môžeš dosiahnuť zázraky.

Zhrňme si, čo potrebuješ preto, aby si si u svojej ex vybudoval dôveru.

  • Prvá správa a skoré ukončenie konverzácie.
  • Tvoja ďalšia správa by mala prísť o 1-3 dni neskôr. Konverzácia by mala ísť jemne do hĺbky a mala by byť dlhšia.
  • Po tejto konverzácií počkaj ďalší deň. Nechceme, aby si pôsobil príliš dostupne. No opäť pôjdeš do hĺbky a mala by byť ešte dlhšia.
  • Opäť počkáš deň. Tentoraz sa však v konverzácií nebudeš obmedzovať a budeš si s ňou písať tak dlho, ako len budeš chcieť. S tým, že konverzáciu v každom prípade ukončíš prvý.
  • Nasledujúci deň to len zopakuješ.

Všimni si, že postupne zmenšuješ rozostupy medzi konverzáciami. To je perfektná stratégia pre budovanie dôvery.

Pomalosť v tomto prípade vyhráva.

Čo by si jej ale mal písať, aby si si získal jej dôveru?

Čo jej napísať pre vybudovanie dôvery?

Najlepšia rada, akú ti môžem dať, je „buď zaujímavý“.

Chcem, aby si každú jednu správu bral vážne. Aby si každú správu premyslel a aby bola jednoducho vždy zaujímavá.

A ak nedostávaš odpovede, ktoré by si chcel, pravdepodobne sa ti to nedarí.

Pre predstavu ti dám niekoľko príkladov.

 

 

Toto je príklad správy, ktorá je vyslovene komická. Ide len o to, aby bol príbeh zaujímavý. Navyše vieš takýmto príbehom rozvíriť zaujímavú debatu.

Čím bláznivejší je, tým lepšie. V každom prípade by si si ho ale nemal vymýšľať.

 

 

Vieš po čom túžia ženy?

Chcú byť chcené. Chcú mať pocit, že je o ne postarané a že sú v bezpečí. Ak toto majú, dokážu byť voči mužovi neskutočne starostlivé. Preto stačí na ňu dávať pozor. Neznamená to len, že kráčaš na chodníku bližšie k ceste ty, môžu to byť aj zdanlivé malichernosti.

V tomto prípade využijeme fakt, že tvoja bývalá miluje Game of Thrones a pripomenieme jej, že večer vysielajú novú časť. Ver mi, neskutočne ocení, že dávaš pozor na to, aby to nezmeškala. Získaš si tým veľmi veľa bodov navyše a ukážeš jej, že aj o nej niečo vieš.

Otvorenie témy vášho predošlého vzťahu

Otvorenie tejto témy môže byť trochu komplikované, pretože nie všetky spomienky sú príjemné. Navyše to môže rozprúdiť zbytočné emócie, ktoré ťa potom zožerú zaživa.

Takže budeš musieť byť veľmi opatrný.

Možno si hovoríš, že by si sa tejto téme chcel vyhnúť. Garantujem ti však, že sa to nestane. Jednoducho na to príde.

Preto si teraz spravíme domácu úlohu. Myslím to vážne. Zlé veci sa totiž v tomto prípade dejú len nepripraveným ľuďom.

Pripravíme si zoznam tém, o ktorých môžeme hovoriť. A hádaj, čo bude na tomto zozname. Samozrejme že len tie vaše najlepšie spomienky.

Vieš ako vydávajp hudobníci albumy s ich najväčšími hitmi? Tak si predstav, že vydávaš zbierku vašich najkrajších spomienok. Nesmie tam byť absolútne nič negatívne.

Aké sú pravidlá pre spomienky na zozname?

  • Každá spomienka musí byť pozitívna.
  • Musíš si byť istý, že ona na tieto momenty spomína rovnako rada.
  • Žiadna z týchto spomienok by nemala byť o sexe.
  • Nemala by byť o tom, ako si jej prvýkrát povedal, že je ľúbiš, prípadne niečo podobné.

Čím viac spomienok máš na zozname, tým lepšie. Čím viac materiálu máme, tým lepšie sa vieme obracať.

Predpokladajme teda, že máme na zozname 15 vecí.

Kľúč k úspechu teraz leží v detailoch. Čím viac detailov o tom, ako si sa cítil ty, ako sa cítila ona a čo sa vtedy stalo, tým lepšie.

Povedzme, že ste milovali spoločné maznanie sa.

Zlý príklad: 

 

Táto správa nie je vyslovene zlá. Určite by každé dievča potešilo, keby ju dostane. No vieš to urobiť oveľa lepšie. Ak chceš hovoriť o svojom bývalom vzťahu, chceme ísť do detailov a to presne tejto správe chýba.

Chceš vyzdvihnúť to, ako si sa pri maznaní sa cítil a špecificky chceš definovať, čo sa ti na tom páčilo.

Dobrý príklad:

 

Všímaš si tie detaily.

Viem, možno si myslíš, že tá správa je absolútna kravina. No poviem ti tajomstvo. Spýtaj sa ženy, či by ju takáto správa potešila a nalomila. Niečo mi hovorí, že by z nej každá jedna bola nadšená.

Prechod zo správ na telefonáty

Ak si urobil všetko tak, ako si mal, tvoja bývalá sa s tebou bude chcieť zhovárať aj sama. Z mojej skúsenosti však ženy jednoducho vždy čakajú, až muži urobia prvý krok. To však nie je pre nás absolútne žiadny problém, pretože ti presne poviem, čo treba urobiť.

Muži sa často boja toho, že keď žene zavolajú, bude zaneprázdnená a nezdvihne im.

Preto som vyvinul stratégiu, ktorá všetky tieto riziká absolútne eliminuje. S mojou stratégiou svoje šance maximalizuješ do takej miery, ako je to len možné.

Treba si dať pozor len na niekoľko vecí.

Kedy jej zavolať?

Skús sa len trochu zamyslieť. Ako múdre bude zavolať jej okolo druhej poobede, keď je na 80% v práci alebo v škole? Asi nie príliš. Vlastne je to najhlúpejší nápad vôbec.

Skús svoje telefonáty zladiť s tým, aký rozvrh má tvoja ex. Neznamená to, že by sa z teba mal stať stalker, stačí ti vedieť, kedy je v práci a kedy asi so svojimi kamarátmi. Inak povedané, vedieť, kedy je vhodný čas jej zavolať.

Predpokladáme, že ideálne bude, keď bude práve sama vo svojej izbe alebo niekde. Pointou je, že ju nemôžme od ničoho vyrušiť.

Kedy je teda najlepší čas?

  • pred spaním
  • cez víkend, keď vieš, že nemá plány
  • občas ráno, ale ja osobne neodporúčam

Keď už vieme kedy, poďme sa pozrieť na ako.

Ako prejsť od správ k telefonátu?

Ženy milujú prekvapenia. No nie od bývalých. V tomto prípade je prekvapenie tvojim nepriateľom. A čo je väčšie prekvapenie, ako keď jej po dlhých týždňoch z ničoho nič zavoláš?

Vždy som tvrdil a asi aj budem tvrdiť, že by si mal svoju bývalú na telefonát pripraviť, resp. ju varovať. Ideálne tak, aby to vôbec nevyzeralo ako varovanie.

Moje „varovanie“ je totiž len príbeh, ktorý chcem dopovedať cez telefón.

Čo tým myslím?

 

 

Toto by som napísal svojej ex, kebyže som v tvojej pozícií. Pripravím si príbeh a „varujem“ ju, že jej zavolám, aby som jej ho povedal.

Príbeh by mal byť ideálne vtipný, no nemal by byť vymyslený. Ženy ocenia a vycítia autenticitu.

Navyše takáto správa slúži ako test.

Buď to príjme alebo nie. Ak to prijme, môžeš začať behať po dome s rukami nad hlavou. Ak to odmietne, neber to osobne. Možno nemá čas a možno si len nevybudoval dostatok príťažlivosti a mal by si sa ešte v textových konverzáciach posnažiť.

Tak či tak, držím palce. Pre časť o správach je to všetko, čo potrebuješ vedieť.

Máš ešte šancu získať späť tvoju ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…