Ako získať späť tvoju ex, ak si ju podviedol

od | jan 26, 2018 | Ako získať späť ex | 2 komentáre

Nebudem ti klamať. Nenávidím neveru. Som totálne znechutený, keď čítam o mužoch a ženách, ktorí neustále podvádzajú svojich partnerov. Ale nie som tu na to, aby som ťa súdil. Verím, že ťa to samého mrzí dosť a že je to pre teba celé bolestivé, takže ti nebudem soliť otvorenú radu.

Miesto toho, aby som ti potvrdil, aký zlý si a ako strašne si to pokazil, ti radšej ponúknem návod ako sa s touto situáciou vysporiadať. Než sa do toho ale pustíme, potrebuješ vedieť jednu dôležitú vec.

Ako to vníma tvoja ex?

Ako možno vieš, okrem tejto stránky mám aj jednu podobnú, ktorá sa venuje ženám. Je to v podstate toto isté, akurát je to pre ženy. A veľmi často teda počúvam príbehy o tom, ako nejakú ženu jej ex podviedol. Mám pre teba dobrú a zlú správu.

Začnime tou zlou.

Tvoja ex je na teba vážne nahnevaná. Je na teba nahnevaná tak, že bude šertovsky ťažké získať ju späť. Podviedol si ju a má na to teda plné právo. Tento zážitok ju môže strašiť ešte roky. Nie, nerobím si srandu. Pokojne aj roky. Pretože nevera je niečo, s čím sa človek nevyrovná za mesiac.

Ale tou zlou správou je to, že tvoja nevera ťa dostala do situácie, ktorá patrí medzi tie úplne najhoršie. Tvoje šance nie že nie sú vysoké, sú relatívne malé.

Mám však pre teba riešenie. Nie je to zaručené riešenie, no je to metóda, ktorá už mnohým mužom pomohla. Popravde, neexistuje iná metóda, ktorá by teoreticky mohla fungovať.

Poďme radšej na tú dobrú správu. Akokoľvek ťa prekvapím, väčšina žien aj po nevere chce byť so svojimi ex. Ako to viem? No predsa od mojich klientiek.

Vieš koľko žien sa snaží získať svojho ex späť s tým, že ich predtým podviedol?

Než začneme, potrebujem ti povedať niečo dôležité

Mnohí z Vás na moju stránku prídu s cieľom získať návod, ako získať späť expartnerku krok za krokom.

Problém však je, že dosiahnúť také niečo je zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšľanie, správny plán a niekedy aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné.Môj návod, ako získať späť bývalú priateľku obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu „ako ju získať späť“, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

 

Ako ju získať späť napriek nevere

Náš plán má 5 krokov:

 • Pravidlo nulového kontaktu
 • Silný záväzok
 • Ukončenie vzťahu
 • Nadobudnutie dôvery
 • Vybudovanie príťažlivosti

Mali by sme asi začať s krokom č.1.

Prečo je pravidlo nulového kontaktu tak dôležité?

Znie to ako presný opak toho, čo si myslíš, že by si mal robiť, nie?

Každá bunka tvojho tela chce v tejto chvíli napraviť to, čo sa stalo. Možno dlhé ľúbostné listy, možno ju prosiť na kolenách o odpustenie, možno jej plniť všetky priania, až kým sa nerozhodne dať ti druhú šancu.

Vieš čo však má toto konanie spoločné? Všetko sú to veci, ktoré absolútne zabijú tvoju príťažlivosť.

Áno, ona chce aby si ju prosil o odpustenie. Ona chce, aby si jej dokázal všetkými spôsobmi, že to bola jednorazová záležitosť a už nikdy sa to nezopakuje. No faktom je, že bez ohľadu na príčinu rozchodu, je čas krátko po rozchode časom, kedy by si ju naozaj nemal presviedčať, aby sa k tebe vrátila.

Pozri, podviedol si ju, zistila to a ty ju chceš späť. Ak sa ju však budeš snažiť presvedčiť hneď po rozchode, bude iba ešte viac nahnevaná. Nie je totiž nič horšie vo vzťahu ako nevera. Musíš teda pochopiť, že tvoja ex potrebuje nejaký čas, než sa s celou záležitosťou vyrovná. A pravidlo nulového kontaktu jej tento čas dopraje.

Zároveň ale robí ešte jednu vec. Zabráni ti prosiť ju o odpustenie. Ale prečo je to zlá vec?

Nulový kontakt vs prosenie o odpustenie

Povedzme že chodím s dievčaťom a podvediem ju. Čo by som inak nikdy neurobil, ale dobre. Takže som podviedol toto vymyslené dievča a ona to zistila. Samozrejme že nebude šťastná. Tak ju začnem prosiť o odpustenie.

Budem jej volať, písať, zanechávať odkazy. Potom jej začnem písať dlhé listy. Úprimne? Táto pozornosť sa jej bude páčiť. No nijak mi to nepomôže. Prečo? Pretože rana je stále príliš čerstvá a neurobil som nič preto, aby som jej dokázal, že sa to nezopakuje. Slová neznamenajú nič a činy znamenajú všetko.

Teraz si predstav, že sa stane presne to isté. Chodím s dievčaťom a podvediem ju. Zistí to a ublíži jej to. No ja ju nezačnem prosiť o odpustenie, ja sa odmlčím.

Áno, každá bunka môjho tela mi bude hovoriť, aby som sa jej ozval a uprosil ju. No ja jej radšej napíšem jednoduchú správu:

„Chcem ti len povedať že ma neskutočne mrzí to, čo som urobil. Nedokážem vôbec spať. Viem, že si ani nedokážem predstaviť, akej bolesti som ťa vystavil a do konca môjho života to bude niečo, čo budem považovať za svoju najväčšiu chybu. Dám ti teraz nejaký čas, pretože si to zaslúžiš.“

Normálne pred uskutočnením pravidla nulového kontaktu takúto správu neodporúčam a radím mužom, aby sa jednoducho odmlčali, no v prípade nulového kontaktu je rozumné urobiť výnimku.

Po tejto správe sa na 21-45 dní odmlčím. Počas týchto dní sa pokúsim zo seba spraviť čo najlepšieho muža . S ohľadom na to, aby som pôsobil ako spoľahlivý muž, ktorý rovnakú chybu nezopakuje.

Prečo je takéto správanie efektívnejšie?

Nuž, žiadna žena nepovažuje muža, ktorý o niečo prosí, ako super atraktívneho. Aj to, že ju prosíš o odpustenie, v zásade nič neznamená. Určite nie to, že sa na teba dá spoľahnúť.

Práve pravidlo nulového kontaktu ti dáva šancu niečo zmeniť. Dáva ti šancu dokázať, že si niekto, komu sa dá veriť. A v neposlednom rade jej to dáva možnosť, aby si jej začal chýbať.

Silný záväzok

Predstavme si, že by to bolo opačne. Podviedla ťa. Čo by musela urobiť, aby si ťa získala späť?

Ak by ma moja ex podviedla, asi by som chcel vidieť skutočnú snahu z jej strany. V prvom rade aby sa nevystavovala situáciam, kde sa nevera najčastejšie deje. To znamená, že ak by po nevere išla napr. do nočného klubu, asi by som nebol úplne pokojný a necítil by som, že sa môžem spoľahnúť na to, že sa to nezopakuje.

Otočme si to teraz. Šiel si do klubu, stretol dievča, vzal si ju k sebe a vyspal si sa s ňou. To všetko za chrbtom svojej priateľky. Zistila to a rozišla sa s tebou. O niekoľko týždňov neskôr jej začneš chýbať, no jedna z jej kamarátok ťa uvidí v klube a povie jej to.

Vieš čo si pomyslí?

„Vôbec sa nezmenil. Ak bude pokračovať v takomto živote, nechcem ho späť, lebo by sa to aj tak stalo znova.“

Ako ukázať silný záväzok

Toto je niečo, čo podľa mňa počuť nechceš. No ak to myslíš vážne, musíš to prijať.

Musíš skončiť so všetkým, čo by tvojej ex mohlo prekážať, v súvislosti s možnou neverou. Čo to znamená?

 • Koniec opíjania sa
 • Koniec klubov (aspoň na nejakú dobu)
 • Koniec barov (aspoň na nejakú dobu)
 • Flirt s inými ženami

Alkohol

Vieš čo je najčastejšia výhovorka ľudí po nevere?

„Bol som opitý.“

Samozrejme že je to hlúposť a väčšina ľudí to využíva ako výhovorku. No nič to nemení na tom, že alkohol sa veľmi často spája s neverou. Ak teda chceš, aby ťa tvoja ex začala považovať za iného muža, musíš s tým prestať.

Neznamená to, že si nemôžeš dať z času na čas pivo. Ale aspoň si sľúbi, že sa neopiješ.

Kluby a bary

Prečo podľa teba chodia muži do klubov a barov? Aby si predsa odvliekli nejakú ženu domov a tam sa s ňou vyspali.

Nemusíme robiť tajnosti, všetci sme tu muži a väčšina mužov rada chodí do klubov a barov s nádejou, že zbalí nejaké pekné dievča. Takže ak sa objavíš v nejakom klube a ona to zistí, nebude mať pocit, že si iný muž. Na nejaký čas tieto miesta obetuj.

Flirt s inými ženami

Neviem prečo mám pocit, že toto bude pre niektorých z vás to najťažšie. Si single a keďže si mal priateľku a ešte si dokázal aj zbaliť iné dievča, niečo o balení žien predsa len vieš.

Každopádne, ak chceš svoju ex späť, musí to prestať. Potrebuješ sa sústrediť na jedinú ženu, na tú, ktorú chceš späť.

Ukončenie vzťahu

Keď si čítal ukončenie vzťahu, možno si si myslel, že som sa zbláznil. No je to myslené tak trochu inak a teraz ti to vysvetlím.

Pozri, ty a tvoja ex nie ste jediní, koho tvoja nevera ovplyvnila. Je tu ešte jedna osoba – žena, s ktorou si sa vyspal. Každopádne, toto je osoba, s ktorou musíš s okamžitou platnosťou prerušiť všetky možné styky. A tým myslím všetky. Táto osoba už nepatrí do tvojho života, teda ak to so svojou ex myslíš vážne.

Pozri sa na vec z pohľadu tvojej ex. Povedzme, že uvažuje nad tým, že by sa k tebe vrátila. No zrazu zistí, že žena, s ktorou si ju podviedol, je stále tvojou kamarátkou a ste v kontakte. Myslíš, že by to tvoja ex prekusla? Myslím že nie. Myslím, že by sa obávala toho, že sa história zopakuje.

Toto je jedna z najčastejších chýb mužov po nevere. Nemajú gule na to, aby sa rozlúčili so ženou, s ktorou boli neverní. Pozri, nie som fanúšik pálenia mostov, ale toto je špeciálny prípad.

Čo chceš viac? Svoju ex alebo tú ženu?

Ak svoju ex, ukáž jej svoj záväzok tým, že:

 • Si to dievča zablokuješ (telefón, sociálne siete)
 • Sa s ňou už nikdy nestretneš
 • Jednoducho ju vymažeš zo svojho života

Je to tvrdé? Áno. No je to súčasťou procesu.

Povedzme, že po mesiacoch ideš so svojou ex opäť na rande. Sedíte, bavíte sa, nálada je príjemná. A zrazu príde otázka:

„Ako sa má (meno dievčaťa, s ktorou si jej bol neverný)?“

Táto otázka je test. Chce vedieť, či s ňou ešte si v kontakte.

Povedzme, že si idiot, ktorý ma nepočúval a ďalej si s danou osobou v spojení. Tvoja ex zistí, že ste stále kamaráti a tvoje šance budú z ničoho nič tak o polovicu nižšie.

Alebo si bol múdry a počúvol ma. Svojej ex odpovieš, že nevieš, pretože si dávno všetky kontakty prerušil. Blik, vybudoval si prvý náznak niečoho, čo sa nazýva dôvera.

Znovuzískanie dôvery

Všetko, čo si doteraz urobil, bolo preto, aby si pomaly začal budovať dôveru.

Pozri, je dosť možné, že ti počas vášho vzťahu plne dôverovala. Preto ti povedala veci, ktoré by nepovedala nikomu inému a keď mala problém, bol si prvý, za kým išla. Keby máme dôveru obodovať od 0 do 10, pravdepodobne si bol na desiatke.

Po nevere ti zase neverila vôbec. To znamená nula.

Ženy sa naozaj ťažko vyrovnávajú s neverou. Niektorým to trvá celé roky. Chcem, aby si pochopil, že sa to nestane za noc. Nebol by si prvý muž, ktorý by očakával, že sa to po pár týždňoch spraví..

Chce to proste tvoj záväzok a vieru, že sa to podarí. Bez toho to ani neskúšaj. Prečo? Pretože bez toho si nikdy nezískaš jej dôveru.

Záväzkom myslím to, že spravíš všetko pre to, aby v tvojom živote bola ona ako jediná žena. Nemyslím tým, že nemáš mať kolegyne, ale žiadny flirt ani nič podobné. Tu nie sú žiadne skratky a žiadne kompromisy, ak ju jednoducho chceš späť, musiš niečo obetovať. Je to ťažké, lebo ani to ti nezaručuje úspech, no je to jediný možný spôsob.

Do toho prichádza viera. Je to práve o tom, že nikto ti nedokáže zaručiť, že ju napokon získaš späť. To je pre mnohých mužov problém, ktorí potom nie sú ochotní obetovať všetko. Práve preto musíš slepo veriť. Len to ti pomôže zachovať disciplínu a vydržať so snahou až do konca.

Budovanie príťažlivosti

Doteraz som sa venoval budovaniu dôvery. To ale nestačí. Ďalším dielikom puzzle je príťažlivosť. Našťastie mám aj na to odpovede. No budovanie príťažlivosti je tak zložitý proces, že ho nemôžem zhrnúť do jedného odseku.

O tejto téme som napísal výborné články, ktoré ti povedia, ako na to:

Máš ešte šancu získať späť tvoju ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…