Ako vyvolať žiarlivosť v tvojej bývalej partnerke

od | aug 20, 2017 | Ako získať späť ex | 2 komentáre

Už si niekedy zažil skutočnú žiarlivosť?

Ten nepríjemný pocit v hrudi, keď tvoje dievča venuje pozornosť inému mužovi. Logika ti hovorí, aby si zostal pokojný, veď je to len kamarát. No potom ju objíme. Tvoje emócie preberú kontrolu a ty strácaš pevnú pôdu pod nohami. A zrazu máš pocit, že ťa možno s tým chalanom podvádza.

Áno, žiarlivosť je do istej miery pekná vec, v podstate ťa prinúti si uvedomiť, že ti na tvojom dievčati záleží. No a teraz si predstav, aký mocný nástroj to je, ak dokážeš vyvolať žiarlivosť u svojej ex.

No pozor. Žiarlivosť je extrémne silná emócia a ak ju využiješ nesprávne, môže to spôsobiť veľa bolesti – tebe aj tvojej ex. Osobne vôbec nie som fanúšik toho, aby sa žiarlivosť využívala pre ubližovanie iným. Som ale fanúšik toho, aby sa využila malá zdravá žiarlivosť v našej snahe získať tvoju ex späť.

Keď sme už pritom..

Mnohí z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať späť expartnerku krok za krokom.

Problém však je, že získať späť bývalú partnerku nie je jednoduché.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné.

Môj návod, ako získať späť bývalú priateľku obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu „ako ju získať späť“, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený) nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

Poďme sa teraz venovať samotnej žiarlivosti…

Žiarlivosť môže byť zdravá

Než sa do tejto témy naplno ponorím, musím ti povedať, že nie som žiadny licencovaný psychológ, ktorý o žiarlivosti vie všetko (hoci viem toho dosť). Takže všetko, čo je v tomto článku, je len môj osobný pohľad.

Spýtam sa ťa otázku.

Myslíš si, že ženy majú rady, keď ich muž žiarli?

Zamysli sa, neodpovedaj hneď.

Pravdou je, že ženy milujú, keď muž žiarli. No je tam určitá hranica, ktorú keď prekročíš, žena to začne nenávidieť.

Existujú totiž dva druhy žiarlivosti.

 • Zdravá žiarlivosť – Keď ukazuješ žiarlivosť len zriedka a vždy si pokojný. Žiarlivosť nemá žiadny vplyv na tvoj vzťah, no tvoja žena vie, že trochu žiarliš.
 • Nezdravá žiarlivosť – Keď ukazuješ žiarlivosť nepokojne, niekedy až násilne. Neustále premýšľaš nad hrozbami a vždy očakávaš to najhoršie. Žiarlivosť má negatívny dopad na váš vzťah a máš podozrenie vždy, keď je tvoja žena niekde, kde nad ňou nemáš kontrolu.

Keď ide o žiarlivosť, platí to pre mužov aj ženy rovnako. Priznaj sa, aj tebe sa páči, keď na teba žena zdravo žiarli, keď jej nie je jedno, že má o teba záujem tvoja kolegyňa. Koniec koncov, asi by bolo zvláštne, keby to nerieši. No zároveň určite nenávidíš, keď sa ťa cez žiarlivosť tvoja žena snaží kontrolovať, sleduje každý tvoj pohyb a správa sa, ako keby ti absolútne nedôverovala.

Snažím sa len vysvetliť ti, že našim cieľom musí byť vyvolanie zdravej žiarlivosti. Pretože ak by si vyvolal nezdravú žiarlivosť, otvoril by si Pandorinu skrinku a ver mi, čo by si v nej našiel, to by sa ti určite nepáčilo.

Čo ma privádza k ďalšiemu bodu.

Nemôžeš jej to chrstnúť do tváre

Prinútiť svoju ex zdravo žiarliť je hotová veda. Ak by si jej narovinu povedal, že spíš s dievčaťom, ktoré nenávidí, asi by to neurobilo príliš veľa dobroty. Skôr by si si situáciu sťažil.

Uvedom si, že chceš svoju ex späť. Prečo si teda myslíš, že vyvolať nezdravú žiarlivosť môže byť dobrý nápad?

Nevravím, že je to tvoj prípad, ale mal som klientov, ktorí chceli vyvolať žiarlivosť a tak narovinu svojej ex povedali, že mali v posteli inú.

Blbosti, akými sa muži snažia vyvolať žiarlivosť v bývalej:

 • Sa budeš pred ňou bozkávať s inou ženou
 • Jej pošleš pikantnú správu, ktorú si akože chcel poslať niekomu inému
 • Posleš svojej ex fotky tvojej novej milenky

Tak toto sú najhlúpejšie nápady na svete. Síce vyvoláš žiarlivosť, no zároveň zo seba spravíš totálneho idiota.

Potrebujeme vyvolať žiarlivosť, kedy si nepovie, že si idiot. Potrebuješ vyvolať takú žiarlivosť, keď nebude rozumieť svojim pocitom a tomu, prečo jej vadí, že sa máš dobre. Až sa napokon rozhodne, že ťa chce späť.

Čo sa deje v mysli tvojej ex?

Vždy mi prišlo zaujímavé, že keď sú dvaja ľudia vo vzťahu dostatočne dlho, dokážu bez problémov povedať, čo cíti ten druhý. Stačí malý náznak a hneď si vedel, že niečo nie je v poriadku.

A práve žiarlivosť je jeden z tých pocitov, ktoré je naozaj jednoduché identifikovať. Zvyčajne sa len na ňu pozrieš a do pár sekúnd vieš povedať, či žiarli alebo nie.

Skús si teraz na takýto moment spomenúť.

Povedzme, že si v nej vyvolal ten správny druh žiarlivosti. Nebolo to ľahké, ale podarilo sa.

Čo sa podľa teba odohráva v jej mysli?

Je to dosť ťažká otázka, pretože ti garantujem, že nemyslí len na jednu vec. Pravdepodobne ich je tak 100. A nie, nepreháňam. Tak či onak, nebudem rozoberať všetkých 100 najčastejších myšlienok, rozoberiem tri najdôležitejšie.

Nemôžem mu dať najavo, že žiarlim

Ženy sú prefíkané. Oveľa viac ako muži. Vedia, že ak vycítime, že žiarlia, uspokojí nás to. Preto tvoja ex urobí všetko preto, aby svoju žiarlivosť zakryla.

Som lepšia ako toto

Koľkokrát som počul ženu povedať:

„Ja nie som žiarlivý typ.“

Nuž..ktokoľvek toto povie je klamár.

Ja sám si o sebe rád myslím, že som zaujímavý chlapík, ktorý nežiarli. No garantujem ti, že keby že sa okolo mojej ženy obšmieta nejaký chlapík a začne ju objímať či tancovať s ňou, zrazu taký nežiarlivý nebudem.

Akokoľvek sebavedomý podľa môjho ega som, trocha žiarlivosti zo mňa spraví malého chlapca.

A vtedy si často pomyslím, že: Som lepší ako toto.

No nie som. Snažím sa len zakryť sám pred sebou fakt, že žiarlim. A takisto sú na tom aj ženy.

Možno k nemu stále niečo cítim

Pokiaľ ide o vzťahy, ak žiarliš, znamená to, že k osobe niečo cítiš. A ak teda ucíti tvoja ex žiarlivosť, začne sa sama seba pýtať, či k tebe ešte niečo náhodou necíti.

Príznaky ženskej žiarlivosti

Doteraz sme hovorili o tom, čo sa deje v jej hlave. Poďme teraz hovoriť o konkrétnych činoch, ktoré zvyknú zdravo žiarlivé ženy robiť. Ak čokoľvek z tohto tvoja bývalá robí, je to znamenie, že si na dobrej ceste.

Začne ťa špehovať na sociálnych sieťach

Niekde som zachytil výskum, podľa ktorého až 88% používateľov Facebooku, ktorí si prešli v poslednom roku rozchodom, stále kontroluje občasne svojho ex. Preto sú Facebook a Instagram veľmi silné nástroje, ktoré môžeš využiť vo svoj prospech.

Mám však aj zlú správu. To, že ťa pravdepodobne sleduje, ti nič nezaručuje. Neexistuje spôsob, ako to zistiť. Áno, možno ti raz naštvaná napíše, kto je tá žena na fotkách, no inak ženy zvyknú toto sledovanie držať v tajnosti. Takže ak sa práve doma zožiera pri tvojich fotkách, je to síce super, no ty sa o tom nikdy nedozvieš.

Začne ti písať a volať

Sú ženy, ktoré dokážu držať žiarlivosť v sebe. A potom sú ženy, ktoré to nedokážu.

Predstav si, že ste sa rozišli (asi nie ťažké predstaviť si..).

Robil si všetko preto, aby si ju získal späť. No ona to odmietala. Po čase si to vzdal. Až si sa rozhodol, že si pripravený spoznať novú ženu.

Akurát je tu jeden problém.

Kým ty si si liečil zlomené srdce, tvoja ex ťa celý čas špehovala. A keď zistila, že si s minulosťou vyrovnaný a posunul si sa ďalej, jej myseľ začala protestovať. Uvidela ťa na fotke s inou ženou a začala pochybovať, či naozaj k tebe už nič necíti.

Hoci mala teda nutkanie žiarlivosť priznať, radšej si to vykompenzovala tým, že sa ti radšej začala častejšie ozývať.

Je ale možné, že ti volá a píše len tak? Pretože sa snaží byť milá? Áno, ale existuje jednoduchý spôsob, ako zistiť, či žiarli.

V podstate ti len stačí sledovať dve veci.

 • Aké dlhé sú vaše konverzácie – ak ťa niekto úprimne nezaujíma, zvyčajne to nevydrží viacako 5 správ.
 • Záujem o tvoj vzťahový žvot – ak sa ťa spýta na nové dievča v tvojom živote.

Ak ti príde správa typu…

Tak si uspel.

Začne sa ťa dotýkať

Keďže ste opäť v kontakte, rozhodnete sa stretnúť sa.

Je vám príjemne a rozhodnete sa ísť do reštaurácie oproti. Ako prechádzate cestu, zacítiš nepatrné dotyky na svojej ruke.

Neskôr si z nej urobíš srandu. Hravo do teba strčí, usmeje sa a položí ti ruku na chrbát.

Ak si si to doteraz neuvedomil, flirtuje s tebou. Usmieva sa a pozerá ti do očí. Vieš, keď niekto žiarli, tak si uvedomuje, že ten človek je pre neho dôležitý. A ak si to tvoja ex uvedomuje, začne byť hravá a začne sa ťa oveľa viac dotýkať.

Všímaj si to.

Pokúsi sa ťa zviesť

Môjmu kamarátovi sa stalo, že sa jeho ex objavila priamo pri dverách asi pár týždňov po tom, čo stretol novú ženu. Vošla do bytu so zámienkou, že sa chce rozprávať. Samozrejme klamala, chcela sex. Keď ju odmietol, naštvala sa a buchla dverami.

Šialené, nie?

Tak silná môže byť žiarlivosť. Môže z každej ženy urobiť zúfalú bytosť, ktorá bláznivo túži získať muža späť.

Ako v tvojej ex vzbudiť žiarlivosť

V tejto časti článku sa už pozrieme na konkrétne postupy, s pomocou ktorých v nej budeme žiarlivosť vzbudzovať.

Ale než sa k tomu dostaneme, chcem povedať jedno.

V nenápadnosti je sila.

Chcem tým povedať toľko, že čím nenápadnejší v tvojej snahe naštartovať jej žiarlivosť budeš, tým väčši efekt to na ňu bude mať.

Mnoho mužov si myslí, že by ich ex mali vyliať do ksichtu, aký je ich život bez nej super. Ona ale samozrejme nie je hlúpa, všimne si to a jediné, čo dosiahnú je, že to bude považovať za zúfalosť a povie si…

„Aha, nemôže bezomňa žiť a týmto spamovaním facebooku, aký je zrazu super chce, aby som začala žiarliť?“.

Menej je v tomto prípade viac a oveľa lepší spôsob, ako jej ukazovať „ako sa máš super“ je neukázať jej takmer nič čím v nej dokážeš naštartovať zvedavosť a predstavivosť, čoho následkom si samozrejme začne predstavovať, ako sa máš super a tým aj čo?

Žiarliť.

Lenže ako to dosiahnuť v praxi?

Úplne na začiatok k tomu potrebuješ…

Obdobie nulového kontaktu

Obdobie nulového kontaktu je úsek času, kedy (zvyčajne na 3, 4, alebo 6 týždňov) prerušíš všetok kontakt s tvojou ex s cieľom ovplyvniť jej emócie a dosiahnúť:

 • aby si vychladli jej negatívne emócie, ktoré po rozchode cíti
 • aby si jej začal chýbať
 • aby sa v jej hlave naštartoval spomienkový optimizmus (spomienky na to pozitívne a ignorovanie negatívneho)

Viac o období nulového kontaktu (aký dlhý časový úsek zvoliť, čo robiť, čomu sa vyvarovať atď.,) nájdeš na tomto odkaze.

Prečo je obdobie nulového kontaktu dôležité?

Obdobie nulového kontaktu je skvelé, pretože stimuluje predstavivosť tvojej ex. Tá vďaka nedostatku informácií o tebe a tvojom živote s výnimkou toho, čo jej úkážeme (čím budeme jej žiarlivosť ešte viac stimulovať) a začne sa seba samej pýtať:

„Ako to, že sa mi neozve?“

A nie len to.

Keďže v tomto smere rozmýšlame ako cez kopirák, bude sa to v jej myšlienkach eskalovať nejak takto:

„Začal si s inou ženou?“

„Dopekla, určite áno! Vyzerá lepšie ako ja? Ako sa cez mňa dostal tak skoro?“

Obdobie nulového kontaktu je skvelou formou budovania žiarlivosti, pretože vďaka nedostatku informácií o tebe nemá inú možnosť, ako naštartovať svoju predstavivosť. A pretože drvivá väčšina žien bude uvažovať rovnako, ani tvojej ex nedáš inú možnosť, ako ulietať na predstavách, ako ti je super, ako určite randíš s niekym novým a akú hlúposť spravila, že sa s tebou prestala stýkať.

Rozvoj osobnosti

Rozvoju osobnosti sa v prémiovom kurze venujem dosť. A prikladám tomu extrémne veľkú dôležitosť.

Dovoľ mi otázku.

Hypoteticky, ak by si teraz prechádzal cez park v tvojom meste a zrazu by si narazil na svoju ex, čo by si o tebe pomyslela?

Povedala by si, že vyzeráš sakra dobre?

Alebo by si povedala, že si nejak po rozchode pribral?

Budem hnusný, no potrebuješ to počuť. Nemyslím si, že si na tom dobre. Prečo? Pretože si na internete a hľadáš spôsob, ako prinútiť tvoju ex žiarliť. Prepáč, že som taký tvrdý, no faktom je, že ak niekto potrebuje vyvolať žiarlivosť, niečo dobre nerobí.

Predstav si, že žena narazí na svojho bývalého a uvidí, že vyzerá fakt dobre.

Čo myslíš, čo sa asi stane?

Vieš, ženská myseľ je desivé miesto. No teraz ťa do neho zavediem.

Ženy chcú byť tie najlepšie, aké si kedy mal. Chcú veriť, že vzťah a sex s nimi je to najlepšie, čo si v živote zažil. Žiadna žena nechce počuť, že nie je najlepšia alebo je nejaká iná lepšia.

Ako to viem?

Choď s kýmkoľvek na rande a potom jej povedz, že nie je taká dobrá ako tvoja bývalá. A potom bež ako o život, pretože si práve vypustil Krakena..

V mysli tvojej bývalej je ona najlepšia frajerka, akú si kedy mal. A preto svojim spôsobom dúfa, že sa po rozchode trápiš.

A keď teda zbadá, že nielen že sa netrápiš, ale ešte sa ti aj darí, začne mať pocit, že taká úžasná pre teba nebola. Keby bola, tak by si predsa ležal doma a plakal do vankúša. Začne byť nahnevaná a vieš čo ešte? Začne žiarliť. Začne žiarliť, že sa ti darí a nefňukáš.

O čo mi ide? Rozvojom svojej osobnosti a vzhľadu môžeš jej žiarlivosť ešte viac vyeskalovať.

Otázka je, čo sa myslí pod pojmom „osobný rozvoj“.

Ide o to, aby si sa mentálne a fyzicky posunul na novú úroveň. Aby si bol najlepšou verziou samého seba. Keby som na tvojom mieste, pravdepodobne začnem s týmto:

 • Dostanem sa do formy
 • Zapracujem na svojej hygiene

Prečo sú tieto veci dôležité?

Fyzická forma

Je jedno, či máš 30kg nadváhu alebo si bodybuilder. Chcem len, aby si sa dostal do najlepšej formy svojho života. A je jedno, kde je štart a kde je cieľ. Prečo je to dôležité?

Pretože áno, budeš vyzerať lepšie. A keď teda stretneš svoju bývalú, nepovie si nič iné, len „vyzerá perfektne“.

Druhý dôvod je, že dobrá fyzická forma pomáha budovať sebavedomie. A nebudeme si klamať, tvoje sebavedomie práve nezažíva najlepšie časy.

Ver mi, bol som presne tam, kde si teraz ty. No zlomené srdce som si liečil v posilňovni, nie fňukaním do vankúša. A bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohol urobiť.

Hygiena

Nebudem na nikoho ukazovať prstom, poviem len jednu vec.

Muži, ktorí sú po rozchode, majú tendenciu hygienu zanedbať.

Čo tým myslím?

No, neriešia cvičenie, jedia svinstvo a celý mesiac zabijú pri počítačových hrách. Tento životný štýl má však jeden následok – smrad.

Poviem ti príhodu svojho kamaráta, ktorú on označil ako najhoršie rande v jeho živote.

Bol po rozchode a kamaráti sa ho snažili dať dokopy, preto mu dohodli rande naslepo. Keďže stále nebol vyliečený z rozchodu, nešiel príliš nadšený a bol skôr apatický. No jedna vec na dievčati upútala pozornosť. Strašne smrdela.

„Smrdela tak strašne, že keď sme prechádzali okolo kvetín, okamžite zhnili.“

Starať sa o seba neznamená len cvičiť.

Znamená to aj:

 • Byť vždy upravený
 • Byť umytý a navoňaný
 • Obliekať sa ako sofistikovaný muž

2 spôsoby, ako budovať žiarlivosť

V tejto sekcii sa pozrieme na 2 spôsoby, ako budovať príťažlivosť u tvojej ex…

 • Priamy spôsob budovania príťažlivosti
 • Nepriamy spôsob budovania príťažlivosti

Začnime teda tým prvým…

Nepriame budovanie žiarlivosti (sociálne siete)

Nepriama žiarlivosť môže byť veľmi ľahko tou najúčinnejšou metódou, akú môžeš použiť. Musíš však byť veľmi opatrný, pretože ak spravíš chybu, môžeš zo žiarlivej ex spraviť naštvanú ex, ktorá si povie akurát tak:

„Je na čase vymazať ho zo života a pohnúť sa ďalej.“

Na nepriame budovanie žiarlivosti využijeme Facebook.

Ako využiť Facebook pre vybudovanie žiarlivosti?

Je vhodná chvíľa, aby som ti niečo prezradil. Nie som fanúšik toho, aby si muž po rozchode vymazal svoju ex z priateľov.

Veď ako môžeš využiť Facebook vo svoj prospech, keď ju tam nemáš?

Tak či tak, poviem ti jednu vec. Tvoja ex má oči všade. Aj keď ťa nemá v priateľoch, sleduje ťa cez niekoho iného.

Vieš, pracujem pri rozchodoch aj so ženami. By si sa divil, koľko z nich sleduje svojho ex.

Nečakaj, že sa o teba nezaujíma. VŽDY si nájde spôsob, ako sa o tebe niečo dozvedieť. Samozrejme, ak ste stále priatelia, budeš to mať ešte ľahšie. Tak prečo to nevyužiť?

Taktika 1: Tvoj skvelý život

Nelezie ti občas na nervy všetko to, čo vidíš na Facebooku? Tí ľudia, ktorí zdieľajú každú fotku z párty, každý zaujímavý moment zo svojho života a každý zaujímavý link, ktorý objavia?

Dúfam že nelezie, lebo sa staneš jedným z týchto ľudí.

Tvoja ex bola dôležitou súčasťou tvojho života. Bola prvou osobou, s ktorou si zdieľal tieto veci (teda dúfam). Takže keď zrazu zistí, že všetky tieto veci zrazu zdieľaš s celým svetom a nie s ňou, začne žiarliť.

Dôležité je ale povedať aj to, že to nesmieš prehnať. 2-3 posty denne je už veľa. Keby somv tvojej situácií, pravdepodobne postnem tak jeden príspevok za dva dni.

Taktika 2: Znova randíš

Chcem, aby si išiel na rande.

Asi sa ti do toho nechce, že? No musíš mi veriť, nezošalel som, myslím to vážne. Garantujem ti, že v tej sekunde, keď sa tvoja ex dozvie, že si bol na rande, začne žiarliť.

Stále sa ti do toho nechce?

Možno máš pocit, že svoju ex tým zradíš. Lenže je to tvoja ex, si slobodný. A druhá vec je, že nie je nič zlé na tom ísť s niekým len tak von.

Musíš si ale dať pozor na pár vecí.

Nemyslím si, že by si mal druhú ženu pobozkať, pokiaľ necítiš skutočné spojenie. Pobozkaj ju len vtedy, ak to myslíš naozaj vážne a máš pocit, že si spoznal niekoho, s kým by si si mohol nakoniec rozumieť viac.

Proste choď von, ako by si šiel von s kamarátkou. Je to jednoduché. Buď úprimný a neveď ju za nos.

A ešte jedna kontroverzná vec, do ktorej sa ti asi tiež nebude chcieť. Keď budeš na rande, odfoťte sa. Ale obyčajný obrázok, ako keď sa fotí kamarát s kamarátkou. Žiadne bozkávanie sa, prosím ťa…

Na fotke nesmie byť nič kontroverzné, žiadne dotyky, proste obyčajná fotka. Kľúčom je byť nenápadný a nechať si tvoju ex tvoriť si v hlave vlastné scenáre.

Priame budovanie žiarlivosti (správy a telefonáty)

Správy

Povedzme, že máš za sebou pravidlo nulového kontaktu. Tvrdo si na sebe pracoval, aby si zo seba urobil lepšieho muža a podarilo sa ti nepriamo vyvolať nejakú žiarlivosť. Ďalším krokom je vyvolať žiarlivosť priamo, cez správy.

Nezabúdaj, že musíš byť v prvom rade nenápadný. Tvoje správy nesmú kričať, že ich píšeš len preto, aby si ju vyprovokoval k žiarleniu. Hranica je naozaj veľmi tenká a ženy nie sú hlúpe.

Ako by teda taká nenápadná správa mohla vyzerať?

Napríklad takto:

 

 

Spomenul si kamarátku. Tvoja ex samozrejme zachytí len toto jedno slovo. Bude zvedavá, o koho asi ide a ako dobrí „kamaráti“ ste. Ideálne by si mal spomenúť kamarátku, ktorú predtým nepoznala a o ktorej teda doteraz nepočula.

Geniálny na tejto správe je fakt, že je zároveň komplimentom pre tvoju ex. Preto bude jej myseľ pracovať ako šialená.

„Kto je Dagmar? Randia spolu? Prečo som o nej nepočula? Možno spolu nechodia, keď na mňa stále myslí počas ich rozhovorov. No kto je do riti Dagmar? Potrebujem to vedieť!“

Druhý príklad je trošku riskantnejší, preto preferuj ten prvý. No s trochou šťastia to môže dopadnúť veľmi dobre.

 

 

Keď ti odpovie, že ste predsa nič také spolu nepozerali, odpovieš len:

 

 

V tejto chvíli je tvoja robota dokončená. Zvyšok už urobí myseľ tvojej ex.

„S kým ten film teda pozeral? Bola to nejaká žena? A prečo sa ma na to vôbec pýtal?“

Telefonáty

Posledným krokom v našej snahe vyvolať žiarlivosť sú telefonáty.

Skvelá vec na telefonátoch je to, že okamžite počuješ reakciu druhej strany. Ak teda povieš niečo, čo ju prinúti žiarliť, pravdepodobne to hneď z jej hlavu vycítiš. Vďaka tomu môžeš zistíť, či tvoja snaha naozaj funguje.

Ale ako prinútiť tvoju ex žiarliť počas telefonátov?

V zásade úplne rovnako, ako pri správach.

Povieš jej príbeh a nenápadne spomenieš ženské meno, ktoré nepozná.

„Zaujímavé, že to hovoríš. Včera som bol akurát s kamarátkou Majkou a hovorila presne to isté, čo ty.“

Až povieš túto vetu, poriadne vnímaj, čo ti ex odpovie. Ak stíchne alebo sa zmení jej nálada, žiarli. Pravdepodobne má v hlave niečo ako:

„Nikdy sa so žiadnou Majkou nekamarátil. Ktovie, či s ňou aj spáva..“

Keď žiarlivosť začne pracovať, väčšinou sa v hlave začnú tvoriť tie najhoršie možné scenáre. Stačí ti už len nechať zvyšok práce na jej myseľ a budeš v pohode.

Držím palce.

Máš ešte šancu získať späť tvoju ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…