Ako docieliť, aby si svojej bývalej chýbal

od | jún 21, 2017 | Ako získať späť ex | 15 komentáre

Predpokladám, že si na môj web zablúdil preto, že by si rád získal svoju ex späť. Z toho nejak predpokladám, že ti poriadne chýba. Chýba ti až tak, že by si si prešiel peklom, len aby si ju získal späť.

Rozumiem ti. Rozumiem ako sa cítiš, pracujem s mužmi a ženami ako ty prakticky denne.

A keďže chcem tebe a všetkým mužom ako ty pomôcť, rozhodol som sa, že vás dnes všetkých naučím, ako docieliť to, aby ste chýbali vy im. Vašim bývalým láskam.

Tento článok pôjde poriadne do hĺbky a zaručujem ti, že lepšiu „príručku“ na internete nenájdeš.

Takže poďme na to.

Prvá vec, ktorú by sme mali určite rozobrať je, čo vlastne znamená, keď niekomu chýbaš.

Ale predsa ešte odbočím..

Než začneme, potrebujem ti povedať niečo dôležité

Mnohí z Vás na moju stránku prídu s cieľom získať návod, ako získať späť expartnerku krok za krokom.

Problém však je, že dosiahnúť také niečo je zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšľanie, správny plán a niekedy aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné.

Môj návod, ako získať späť bývalú priateľku obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu „ako ju získať späť“, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

 

No dosť bolo predslovu, poďme teda krok za krokom zistiť, ako docieliť, aby si jej chýbal..

Čo naozaj znamená, keď niekomu chýbaš?

Všetci sme boli predpokladám vo vzťahoch, všetci teda rozumieme tomu pocitu, keď nám niekto chýba. Rád by som ti ale dovysvetlil, čo vlastne táto emócia znamená a ako ju dokážeš využiť vo svoj prospech.

Možno nasledujúci odstavec pre teba vyznie divne, no pri dnešných vzťahoch je to podľa mňa úplne nevyhnutná vec.

Keď spoznám ženu, ktorá by teoreticky mohla byť raz mojou nastávajúcou (už som ju mimochodom dávno spoznal), očakávam, že mi povie dve vety.

Prvá veta je,

„Ľúbim ťa.“

A druhá,

„Chýbaš mi.“

Ak je druhá strana schopná vysloviť tieto dve vety, znamená to, že mám na ňu silný vplyv. A úprimne mám rád ten pocit. Páči sa mi, keď po mne niekto túži. Tento článok je však o „chýbaní“, mali by sme sa teda zameriať primárne na to.

Čo znamená, keď ti tvoja partnerka (v našom prípade bývalá) povie, že jej chýbaš?

Znamená to pochopiteľne, že jej chýbaš. Pýtaš sa, čo to trepem? Nuž, je v tom predsa jeden háčik, pre ktorý to rozoberám. To, že ti žena povie, že jej chýbaš, znamená, že jej chýbaš v tom špecifickom momente. A ten moment môže uplynúť aj s pocitom za niekoľko sekúnd.

Je však ešte iný druh „chýbania“. Je oveľa silnejší a ide oveľa hlbšie, ako keď ti žena len tak povie, že jej chýbaš. Je to emócia, ktorá sa nevyjadruje slovami.

Čo je to teda za pocit?

Túto vedomosť mám z vlastnej skúsenosti. Je trošku ťažšie to vysvetliť, preto použijem príklad.

Povedzme že randím s nejakou ženou a veľmi sa mi páči. Počas celého dňa na ňu myslím. Príde mi na myseľ ako prvá vec, keď sa zobudím a cítim, ako keby som ňou bol posadnutý. Vždy, keď jej napíšem, neustále sledujem svoj displej, pretože dúfam v odpoveď. Ako keby som bol závislý na droge a hľadal vyslobodenie.

A to vyslobodenie nájdem v jej pozornosti.

Vždy, keď nie som s ňou, úprimne mi chýba. Nikdy jej to nepoviem, pretože sa to ani nedá vyjadriť slovami. Proste to cítim.

To je chýbanie ako emócia, ktoré sa nedá vyjadriť slovami.

Je oveľa silnejšie ako generické „chýbaš mi“, pretože to, že ti to napíše, s veľkou pravdepodobnosťou neznamená, že je to na takejto úrovni.

Táto emócia je jednoducho tak silná, že pokiaľ ju nemáš pri sebe, nikdy neodíde.

Chápeš?

Ako táto emócia súvisi s tvojou ex?

Pochopiteľne si zvedavý, ako to súvisí s tvojou bývalou. Je veľmi pravdepodobné, keďže ste boli spolu vo vzťahu, že niekedy v minulosti tento pocit pri tebe zažila.

Dnes však už spolu nie ste a asi sám neveríš tomu, že by si jej takýmto spôsobom chýbal. Či?

Popravde, možné to je. Záleží na konkrétnej žene. Niektoré ženy sú vyslovene závislé na prítomnosti nejakého muža vo svojom živote.

Počul si už o tom, ako dlho trvá vytvorenie návyku? Podľa Maxwella Maltza je to 21 dní.

To znamená, že ak ste si každé ráno a každý večer písali, bude jej trvať minimálne 21 dní, než jej to aspoň čiastočne prestane chýbať.

Išiel si už okolo páru, kde sa ti zdalo, že žena je mimo chalanovu „ligu“? A spýtal si sa sám seba, ako môže byť žena s takým niktošom? Pravdou je, že ten „niktoš“ dokázal ovplyvniť jej emócie a preto si vybrala práve jeho.

A presne o to sa budeme snažiť aj my.

Plán, ako docieliť, aby si svojej ex začal chýbať

Než prejdem k samotnému plánu, dovoľ mi pár slov o tom, čo je vlastne táto stránka.

Väčšina mužov tu sa snaží získať svoju bývalú späť. Samozrejme môj web mu v tom bude veľmi nápomocný, no ver či nie, to nie je jeho pravý zámer. Pravým zámerom každej jednej techniky na tomto webe je docieliť, aby si začal svojej ex chýbať na hlbokej úrovni. Získať ju potom späť je len otázka jedinej vety.

No ale k plánu:

 • 21 dní
 • Nulový kontakt
 • Správy
 • Telefonát
 • Rande

Ak nie si génius, asi ti to extra zmysel zatiaľ nedáva.

No čoskoro všetko pochopíš.

Každý jeden krok v pláne je krok k tomu, aby si zvýšil šance na to, že by si jej chýbal.

A ja ťa tieto kroky naučím.

Čo znamená 21 dní v pláne?

Hovoril som o tom, že zvyknúť si na niečo trvá minimálne 21 dní. Existuje v skutočnosti mnoho štúdií, ktoré tento čas spochybňujú, aj preto píšem minimálne. Podľa viacerých zdrojov síce trvá navyknutie si 21 dní, no akosi zabúdajú na to slovíčko minimálne. Priemerne je to totiž 66 dní.

Tak či tak, pracujme s verziou, že 21 dní je správne.

Ono je tu totiž jeden dôležitý faktor. Ak vieš, čo robíš (to ťa naučím), vieš ľahko docieliť, aby si jej chýbal. Ak však budeš čakať príliš dlho, začne to upadať. Môže to trvať 21 dní, 45 alebo 66, no nechceme niečo zanedbať a pokaziť.

Budeme teda pracovať s verziou, že po 21 dňoch prestaneš svojej ex chýbať. Znamená to, že musíme využiť práve týchto 21 dní na maximum.

Konflikt s pravidlom nulového kontaktu

Máme ale jeden problém. Ak čítaš môj web, určite vieš, že jednou z najmocnejších techník v mojom arzenále je pravidlo nulového kontaktu. To je pravidlo, podľa ktorého nemôžeš svoju ex kontaktovať 21 – 45 dní po rozchode, v závislosti na tom, aký vážny bol. Zároveň však máme 21 dní na to, aby sme jej „vnútili“ pocit, že jej chýbaš.

Je to dilema. Pretože aj pravidlo nulového kontaktu existuje preto, aby si jej začal chýbať.

Tak čo teda robiť?

Nespomenul som ešte jednu vec.

Ak sa bavíme o 21 dňoch, bavíme sa o dobe, kedy sa rozhodne, že chce s návykom skončiť. A ver mi, žena po rozchode nefunguje tak, že si pomyslí: „Odteraz sa pokúsim o to, aby mi prestal chýbať.“ Táto fáza môže prísť po 10 – 30 dňoch.

Ženy prvé dni po rozchode teda ani nechcú, aby si im prestal chýbať.

Nie je to síce riešenie našej dilemy, ale posunuli sme sa ďalej.

V zásade to znamená, že po aplikovaní 21 dní nulového kontaktu máš ešte stále pár dní priestor na to, aby si s ňou „pracoval“.

Pracujme ale s najhorším scenárom, že sa sekundu po rozchode rozhodne, že jej prestaneš chýbať. Ako ju prinútiť, aby si jej chýbal, pokiaľ jej nemôžeš napísať?

Nie je to ľahká časť, no pokúsime sa to aj tak docieliť. Ako?

Čo robiť počas obdobia nulového kontaktu?

Počas týchto 21 dní jej nesmieš napísať ani bodku, preto je dôležité, aby si jej dával o sebe vedieť NENÁPADNE.

Cez Facebook

Žijeme v dobe sociálnych médií. Rád si robím z kamarátov srandu, že pokiaľ váš vzťah nie je na Facebooku, tak vlastne neexistuje. Smutná časť vtipu je, že je to pravda.

Neviem, či ste stále priatelia na Facebooku. Dúfam že áno. Aj keby nie, vieš to využiť vo svoj prospech. Takže kľudne čítaj ďalej, aj keď si ťa vymazala.

Je známe, že muži a ženy špehujú na Facebooku svojich ex.

Podľa nejakej štatistiky na internete až 88%.

Takže je dosť pravdepodobné, že aj ona sleduje teba. Využime to.

Potrebuješ pravidelne zásobovať svoj Facebook zaujímavými fotkami. Fotkami z výletov, fotkami z adrenalínových situácií a podobne.

Prečo?

Predstav si, že dáš na Facebook úžasnú fotku niekde z..povedzme Portugalska. Sedíš na pláži, piješ portské a očividne si to užívaš.

Čo jej napadne ako prvé?

„Mohla som tam byť s ním.“

A takto presne začína, keď niekomu chýbaš.

A nemusí to byť len o výletoch, nebudeš predsa vybavovať last minute dovolenky kvôli článku. Môže to fungovať napríklad aj tak, že na Facebook zavesíš fotku, kde sa dobre zabávaš s iným človekom, ktorý je zhodou okolností žena.

Nezabúdaj, že tvoja ex ťa pravdepodobne špehuje. Tvoj život musí vyzerať, že má grády. Musíš docieliť to, aby toho chcela byť súčasťou.

Cez jej najlepšiu kamarátku

Ženy sú oveľa sociálnejšie ako muži. Zdieľajú medzi sebou všetko.

Takže hádaj, čo sa stane, keď sa ozveš najlepšej kamarátke svojej ex. Do pár minút má od nej správu. A tak tvoja ex nebude mať na výber, bol si jej pripomenutý a začneš jej dosť možno chýbať.

Vystáva jediná otázka. Čo napísať jej kamarátke?

Niečo, o čom budú musieť diskutovať hodiny.

A to som ešte nespomenul fakt, že pokiaľ sa neozývaš svojej ex celé týždne a zrazu napíšeš jej najlepšej kamarátke, začne byť zmätená. Prečo píšeš kamarátke a nie jej?

A začneš jej chýbať ešte viac.

No ale čo by si mal napísať, ak chceš, aby mali o čom debatovať?

Chce to začať niečím silným:

„Ahoj Miška, dúfam že napriek rozchodu mňa a (meno tvojej ex) zostaneme kamaráti.“

Netreba rozchod rozmazávať, treba byť priamy.

Je viac ako pravdepodobné, že sa kamarátka opýta práve na rozchod. Tvoja reakcia? Ignorácia.

Prečo?

Pretože ju to zmätie a s určitosťou napíše tvojej ex. A na čo prídu? Na štyri rôzne dilemy.

 • Prečo si napísal jej kamarátke
 • Prečo si napísal jej kamarátke a jej nie
 • Prečo si potom neodpísal
 • O čo ti šlo

Čím viac budú zmätené, tým lepšie. Okrem iného na teba bude musieť neustále myslieť, čo je dobrý základ preto, aby si niekomu naozaj začal chýbať.

Ako docieliť, aby si jej chýbal, keď si píšete

Obdobie nulového kontaktu skončilo a si pripravený jej napísať. Aby si docielil to, že jej budeš chýbať napriek tomu, že už ten kontakt s tebou má, využijeme pár typov správ, ktoré sú na to ako stvorené.

Cieľom je dopriať jej rôzne typy správ, aby si ju dostal na horskú dráhu emócií. Raz cíti, že ti nesmierne chýba, potom cíti, že si vlastne úplne v pohode a až tak ti na nej nezáleží. A to je našim cieľom.

Skúška trpezlivosti

Ak si píšeš s niekým, koho miluješ, je ťažké byť trpezlivý. Preto na správy od takejto osoby odpíšeš po pár sekundách, kým pri iných ľuďoch si ich niekedy odkladáš aj o týždeň. No my potrebujeme teraz spomaliť.

Povedzme, že jej napíšeš a ona odpíše o 5 minút. Ty reaguješ do 10 sekúnd a čakáš na odpoveď. Myslíš, že mala čas na to, aby si jej začal chýbať?

Nie. Miesto, aby si povedala „prečo neodpisuje“, si povie „vážne sa snaží“.

Ak ti má niekto chýbať, musíš byť zároveň zvedavý, či aj ty chýbaš druhej strane. A tvoje rýchle odpovede značia, že ti teda chýba. A hoci je to teda milé, nijak ti to nepomáha. Práve naopak.

Ak by si ale odpísal po 25 minútach…

 • Začne medzitým pravidelne kontrolovať telefón
 • Začne byť netrpezlivá
 • Po 20 minútach si povie, že už asi neodpíšeš
 • Zrazu odpíšeš a ona sa neskutočne poteší

Chápeš?

Cieľom je nebyť príliš dostupný a dať jej čas, aby si jej chýbal a aby začala mať pochybnosti, či ťa z konverzácie nestratila.

Milé správy

Takáto správa má dva ciele. Jednak ju potešíme, že na ňu myslíme a stále čítame jej pohľadnice. A jednak jej dáme najavo, že nám na nej stále záleží.

To sú dve veľmi silné emócie, ktoré sa jej dotknú, hoc to možno na prvý pohľad nedá najavo.

Žiarlivé správy

Žiarlivosť je veľmi silná emócia a hoci nie je ideálna na to, aby si niekoho prinútil, aby si mu chýbal, no je perfektná ako doplnok pre ostatné správy, pretože to vyvoláva emócie ako na horskej dráhe. Pointou správy, ktorá má vyvolať žiarlivosť je to, aby nebolo zrejmé, že sa o to snažíš.

Technicky je ukážková správa neškodná a nevinná. Nič kontroverzné. Napriek tomu je takáto správa veľmi mocná. Nič ju nebude zaujímať viac ako to, kto je Linda.

„Chýbaš mi“

Toto je veľmi riskantná správa.

Buď to vyjde alebo nie. Buď si teda predtým, než túto správu odošleš, že reakcia na ňu bude pozitívna.

Ako svojej ex chýbať, pokiaľ si telefonujete?

Nemyslíš si, že pri správach to skončilo, však nie?

Pravdou je, že telefonáty sú oveľa efektívnejšie.

Prečo?

Keď si prvýkrát zavoláte, bude to super. Asi si budete mať čo povedať. Malo by to byť super. No je viac ako možné, že tá intenzita postupne odpadne a to napätie neudržíš navždy. Konverzácia postupne začne od najvyššieho bodu upadať.

Od najvyššieho bodu?

To je bod, kedy je konverzácia najlepšia. Keď sa modlíš, aby tento rozhovor nikdy neskončil. A presne v tom momente musíš konverzáciu ukončiť.

Nielenže si obaja budete z telefonátu odnášať superpríjemné pocity, navyše si tvoja ex bude myslieť:

„To bolo super, chcem si to zopakovať!“

Ak budeš ukončovať konverzácie v najlepšom, budeš jej chýbať ako nikto nikdy. A potom to už bude len ľahšie.

Ako svojej ex chýbať, pokiaľ už randíte?

Ak ste už v osobnom kontakte, je veľmi jednoduché „prinútiť“ ju, aby si jej chýbal.

Chcem ti niečo vysvetliť.

To, čo zasahuje ženy na hlbšej úrovni je iné ako to, čo zasahuje mužov. Keď my cítime ženy fyzicky, vtedy cítime prepojenie.

No ženy ho cítia inak. Na to, aby cítili silné prepojenie, potrebujú nás cítiť emocionálne.

Povedzme že vaše rande končí. Je tvoj čas. Miesto, aby si ju pobozkal, skús sa jej však pozrieť do očí a dotknúť sa jej na lícach. Sústreď sa na to, aby si vybudoval emocionálne spojenie a vykašli sa na bozky. Jedno z mojich najlepších rande bolo, keď sme sa šialene chceli pobozkať, no obaja sme od seba stáli asi 3 centimetre, až kým nenastúpila do autobusu. Ďalšie rande už bolo oveľa viac o „fyzične“, nehovoriac o tom, že táto žena sa do mňa neskôr zamilovala.

Ide len o to, aby sa pri odchode cítila nejak takto:

„S nikým som sa nikdy tak necítila.“

A ver mi, ak sa bude takto cítiť, začneš jej chýbať úplne šialene.

Viac ako ktokoľvek a kedykoľvek predtým.

Držím palce.

Máš ešte šancu získať späť tvoju ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…